Vrácení zboží

V souladu se zákonem č. 367/2000 Sb. ze dne 14.09.2000 má každý zákazník právo odstoupit od smlouvy do 14 dní od převzetí zboží při zásilkové formě prodeje (zrušení objednávky ze strany kupujícího - odstoupení od smlouvy bez udání důvodu). Rozhodnete-li se pro odstoupení od smlouvy v této lhůtě, prosíme Vás o dodržení všech níže uvedených podmínek:

Zboží nesmí být použito.
Zboží musí být kompletní, opatřeno originální visačkou, v originálním obalu.
Zboží nesmí být žádným způsobem poškozeno.
Společně se zbožím posílejte také originál daňového dokladu (fakturu).
Poštovné spojené se zasláním zboží zpět prodejci hradí v plné výši kupující, zásilka by měla být pojištěna na částku odpovídající hodnotě zboží. V případě poškození přepravcem se tak předejde komplikacím.
Zboží nezasílejte na dobírku – v takovém případě nebude zásilka z naší strany přijata.

Při uplatnění nároku na vrácení zboží bez udání důvodu si připravte prosím následující:

Vytiskněte a vyplňte formulář vrácení zboží, nezapomeňte jej podepsat. Společně s originálem daňového dokladu (fakturou) vložte do zásilky ke zboží, které chcete vrátit. Zabalte vše tak, aby se zamezilo poškození během přepravy. O zpracování Vámi vrácené zásilky Vás budeme informovat po obdržení zboží.

Zboží posílejte na adresu:
Lucia Brinzanik - FolkLove
Čajkovského 1672/24
130 00 Praha 3

Při splnění všch výše uvedených podmínek Vám plnou kupní cenu zašleme převodem na Váš bankovní účet, a to nejpozději do 30 pracovních dnů po fyzickém obdržení vráceného zboží. V případě, že nesplníte některé z podmínek vrácení zboží, nebudeme moci akceptovat odstoupení od spotřebitelské smlouvy a zboží Vám bude vráceno nazpátek.

Děkujeme za Váš nákup!

(FolkLove: Lucia Brinzanik, Čajkovského 1672/24, 130 00 Praha 3 - Žižkov, IČ: 02079437, DIC: CZ 7860086927)