Bezpečnost a ochrana osobních údajů

Záleží nám na ochraně Vašich osobních údajů a proto k nim i tak přistupujeme. Naše webstránka je navržena tak, abyste se při nakupování cítili pohodlně a bezpečně. Zavazujeme se, že s vašimi údaji budeme nakládat pečlivě podle obecného nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR).

Vaše osobní údaje (jméno, příjmění, adresu, telefonní číslo a email) potřebujeme pro vyřízení vaší objednávky a pro uzavření kupní smlouvy. V této chvíli FolkLove nerozesílá newsletter ani jiné marketingové materiály.

My jako prodávající se zavazujeme, že informace o kupujících uchováme v souladu s platným obecným nařízením o ochraně osobních údajů (GDPR).

Osobní údaje jsou zabezpečeny proti zneužití. Vaše údaje nepředáme žádné třetí osobě, s výjimkou případné zákonné povinnosti sdělení takové informace a s výjimkou předání nezbytných údajů smluvním přepravním společnostem, které jsou potřebné k doručení vámi objednaného zboží. Spolupracujeme s těmito společnostmi, které vaši zásilku doručí: PPL, Česká pošta.

Jako kupující máte právo přistupovat ke svým údajům, máte nárok na jejich opravu včetně dalších zákonných práv. Osobní údaje na Vaši žádost odstraníme z databáze. Děkujeme za Vaši důveru.